ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРЕЛАСКУ НА КОНСУЛТАТИВНУ И ON-LINE РЕАЛИЗАЦИЈУ НАСТАВЕ ИЗ ПРЕДМЕТА УПРАВЉАЊЕ ИНВЕСТИЦИЈАМА

Обавештавамо студенте друге године Мастер студијског програма – Пословна економија, да ће се настава из изборног предмета Управљање инвестицијама реализовати у комбинованој форми: консултативне и on-line наставе. On-line наставни процес подразумева форму редовног постављања презентација сваке наставне јединице на сајту БАПУСС, страница предмета, у опадајућем менију филтера предметног наставника – секција Предавања, и у опадајућем менију филтера предметног асистента – секција Вежбе. Осим тога, за детаљније информације, појашњења око израде истраживачког рада, начину формирања коначне оцене и остало, контактирајте mail-ом: tatjana.mrvic@bpa.edu.rs. dusica.karic@bpa.edu.rs. У складу са акредитованим наставним програмом предмета Управљање инвестицијама, предиспитна обавеза студента је израда истраживачког рада, а Упутство о изради (форма, структура и садржај рада) као и предложене теме постављене су на страници предметних наставника у опадајућем менију филтера, секција Опште – Упутство за израду истраживачког рада и предложене теме. Консултативна настава ће се реализовати у време консултација у кабинету предметних професора (по потреби и у дужем временском периоду, у складу са договором). Студенти који желе да се градиво додатно појасни, консултације ће се одржавати у редовним терминима професора објављених на сајту школе.

Обавештење се односи на: